AAE UN MSC KRUĪZS
(Cena no: 919 € | 8 Dienas)

     AAE un MSC kruīzs
Dubaja, Abū Dabī, Sir Bani Yas, Muskata
 ar EXPO2020  Dubajā


15.11. – 22.11.2020.
un turpmāk katru svētdienu
04.04.-11.04.2021.


8 dienas
cena no 1019 EUR
       Dāvanā dienas ekskursija uz EXPO2020 Dubajā


1.diena – svētdiena.  Rīga – Dubaja

Lidojums Rīga  – Dubaja (ar pārsēšanos). Transfērs uz ostu un iekārtošanās uz kuģa MSC LIRICA.
Atpūta uz kuģa un ekskursijās. Ekskursiju programma pēc izvēles par papildu maksu.

Kruīza grafiks:

Diena Osta Ierodas Atiet
Sv. Dubaja
Pir. Dubaja 21:00
Otr. Abū Dabī 06:00 20:00
Tre. Sir Bani Yas 07:00 17:00
Cet. diena jūrā
Pie. Muskata, Omāna 07:00 17:00
Se. Dubaja 13:00
Sv. Dubaja

 

Картинки по запросу "AAE UN MSC""


 2.diena – pirmdiena. Dubaja

Dubaja – tuvo Austrumu tirdzniecības galvaspilsēta. Tā brīnumaini īsā laikā kļuvusi par vienu no pasaules modernākajām pilsētām, tūrisma un atpūtas centru!

Apskatiet pilsētas skaistākās vietas: Dubajas muzejs, kas izvietojies pilsētas vecākajā ekā, Džumeiras mošejas apskate. Tā celta 1979. gadā, un tiek uzskatīta par modernā islama arhitektūras pērli. Visiem mošejas apmeklētājiem jāģērbjas atbilstoši šeit pieņemtajām normām – garās biksēs, krekls, blūze ar garām piedurknēm un lakats sievietēm. Dubaijas debesskrāpji – apskatiet Burj Al Arab – vienu no slavenākajām, ekskluzīvākajām un augstākajām viesnīcām pasaulē, tās augstums 321 m. Džumeiras palma – Atlantis The Palmun Burj Khalifa – pasaules augstākais tornis. Apmeklējiet slavenos sūkus – austrumu tirgi, iepaidīgākie ir garšvielu un zelta tirgi.

 3.diena – otrdiena. Abū Dabī

Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsēta, otra lielākā AAE, 2007. gadā atzīta par bagātāko pilsētu pasaulē! No mazas un nabadzīgas apmetnes izaugusi par grandiozu metropoli, Abū Dabī saviem viesiem piedāvā gan brīnišķīgas pludmales ar tirkīzzilu ūdeni, skaistus dārzus un supermodernu arhitektūru. Muzeji un izklaides parki, iepirkšanās un gastronomiskais baudījums. Bet dabas mīļotājiem un autentiskuma meklētājiem iesakām  doties tuksnesī, izjust milzu smilšu kāpu burvību, vērot krāsu, ēnu un vēja spēles. Kur vien acis rādā – tikai smiltis, kontrastā kruīzam.

Šeiha Zajeda mošeja – viens no pasaules lielākajiem un greznākajiem arhitektūras šedevriem (ja iespējams, iesakām Saulrieta tūri 16:30).  Dodieties uz Abū Dabī Luvru – makslas muzeju, kas 2007.gadā tapis sadarbībā ar Franciju, pārņemot franču pieredzi muzeju menedžmentā, bet ienesot jaunas vēsmas no austrumu dzīvesziņas. Apmeklējiet Ferrari pasauli, lielāko iekštelpu atrakciju parku pasaulē ar 200.000 m2 platību, kur izbaudiet dažādās atrakcijas. Piemēram, Bella Italia – iesēsties īstā 1960.gada Ferrari 250 California Spyder, šoreiz gan bez 280 zirgspēku dzinēja un pieņemamā ātrumā slīdot caur parku vērot apkārtni.  Ja interesē, lieliskais Yas Waterwold akvaparks, atpūta pludmalē, Etihad Towers skatu platforma no 74.stāva, Al Jahili forts u.c. arhitektūras šedevri.

4.diena – trešdiena. Sir Bani Yas sala

Tropisko pludmali oāzē nodrošina ekskluzīvu piekļuvi MSC Cruises viesiem. Autentiskai pludmales brīvdienu atpūtai ar simtiem palmu, un vairāk nekā 2000 sauļošanās krēslu, ko aptver 36 000 kv.m smalkas zelta smiltis. Viesi, kas vēlas mazliet vairāk, var rezervēt 4×4 ezera ekspedīcijas vai kalnu riteņbraukšanu, lai izbaudītu un iepazītu lielāko salas daļu. Sala ir viena no lielākajām savvaļas dzīvnieku rezervātiem reģionā, pateicoties ekoloģiskajiem ieguldījumiem desmitiem gadu laikā. Savvaļas parkā šobrīd uzturas vairāk nekā 13 000 vietējo un apdraudēto dzīvnieku, kā arī miljoniem koku un augu.

5.diena – ceturtdiena. Diena jūrā

Baudiet MSC LIRICA kuģa servisu un atpūtieties pie baseina, baudot Arābu jūras saules starus, bet bērni jautrību akvaparkā.  Uz šī ekoloģiska kuģa sajaucas modernitāte un tradīcijas. Lielisks ēdiens, izklaides katra gaumei un ikvakara kultūras programma.

6.diena – piektdiena. Muskata, Omāna

Muskata – viena no vecākajām Tuvo Austrumu pilsētām, no kurienes jau 2.gs. vīraks tika sūtīts uz Grieķiju un Romu. Mūsdienās vecajā centrā  joprojām var atrast krāšņās pagātnes pēdas. Veltiet daļu sava laika zivju tirgum, Portugāles fortam un, pats galvenais, Muttrah’s sūkam, kas ir viens no ceļotāju iecienītākajiem galamērķiem. Apskatiet 200 gadus veco Al Alam pili Muskatas vecpilsētā, sultāna oficiālo dzīvesvieto, kas ir skaists mūsdienu arābu arhitektūras piemērs. Netālu, Bawshar kvartalā, atrodas Lielā sultāna Qabus mošeja. Visas zāles, kuras var apmeklēt arī nemusulmaņi, ir izrotātas ar arābu kultūras motīviem.

7.diena – sestdiena. Dubaja, EXPO2020

Šo dienu izmantojiet vispasaules izstādes EXPO2020 apmeklējumam, ko MSC kruīzkompanija piedāvā kā dāvanu saviem ceļotajiem. Transfērs uz plašo izstādes teritoriju, kur paredzēts uzņemt 190 valstis un viņu paviljonus. Tas ir lielākais notikums, kāds jebkad ir bijis arābu pasaulē.  Jaunība ir mūsu pasaules izstādes centrā. Tāpēc Expo 2020 tiecas radīt jēgpilnu mantojumu, kas nāks par labu nākamajām paaudzēm gan vietējā, gan pasaules mērogā, aptverot visu, sākot no jauninājumiem un arhitektūras līdz pat draudzībai un biznesa iespējām.

8.diena – svētdiena. Dubaja – Rīga

No rīta atstāsiet savu peldošo kūrortu un transfērs uz lidostu.

Lidojums Dubaja – Rīga (ar pārsēšanos).

Ceļojuma cena*:

1 vieta 2-vietīgā  iekšējā kajītē no 1019 EUR

1 vieta 2-vietīgā ārējā kajītē no 1119 EUR
1 vieta 2-vietīgā kajītē ar balkonu  no 1330 EUR

*cena tiek precizēta rezervācijas brīdī atkarībā no pieejamo kajīšu veida un izvelēta pārlidojuma.

Cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Dubaja – Rīga (ar pārsēšanos; 20 kg reģistrētā bagāža);
 • 7 naktis divvietīgā kajītē uz kruīza kuģa MSC LIRICA (pēc izvēlētā kajītes veida);
 • brokastis, pusdienas, vakariņas uz kuģa;
 • kruīza programma;
 • ceļojuma programmā minētie transfēri.

Papildu izdevumi:

 • AAE viza , ja nepieciešams
 • ceļojuma apdrošināšana;
 • ekskursijas;
 • kruīza servisa maksa 10 EUR x 7 naktis;
 • personīgie izdevumi.

Pieteikšanās ceļojumam un norēķinu kārtība:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases dati un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 600 EUR avansa iemaksas;
 • pilna samaksa jāveic 45 dienas pirms ceļojuma;
 • ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, ceļojuma aģentūrai ir tiesības rezervāciju anulēt.

Atteikuma gadījumā tiek ieturēti:

 • aviobiļetes cena
 • atsakoties 180 dienas pirms – 100 EUR + soda nauda, ko ietur kruīzkompānija;
 • atsakoties 179 – 60 dienas pirms ceļojuma 200 EUR + soda nauda, ko ietur kruīzkompānija;
 • atsakoties 59-30 dienas pirms ceļojuma 50 % no kruīza summas;
 • atsakoties 29 dienas pirms ceļojuma – 100% no visas summas.

Grozījumi piedāvātā ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!