BARSELONA 3n.+ KOSTA BRAVA 4n.
(Cena no: 770 € | 8 Dienas)

 

Trešdienās, sestdienās


Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu vai pieprasīt tūres cenu info@sofiture.lv!


*Visas cenas norādītas “sākot no”, par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem, tūroperatoru un viesnīcu akcijām, kā arī pārdoto vietu skaita.

1. diena. Barselona. Ielidošana  Barselonā,

Spānija sākas ar Barselonu. Pirmajā dienā jūs pavadīsiet romantisku vakaru, kura laikā unikālā vietā ar nosaukumu “Spānijas ciems” izmēģināsit tradicionālos spāņu ēdienus. Tad jūs apmeklēsiet pārsteidzošu šovu “Dziedošās strūklakas”, kurā zem ūdens aizraujošās dejas skan gan klasiskie, gan mūsdienu šedevri.

 

Transfērs, nākšņošana.

2.diena. Barselona un Monserata. 

Brokastis. Ekskursija uz Montserratas kalnu , kur Benediktiešu klosterī 725 metru augstumā virs jūras līmeņa tiek glabāta Katalonijas Melnās Madonas skulpūra .

 

Картинки по запросу горный монастырь монтсеррат

 

 

 

 

 

 

Jūs iepazīstinās ar klasisko Barselonu. Pat ja jūs esat vienaldzīgs pret arhitektūru, jūs valdzinās Gaudi tiešums, kurš apvienoja nesavienoto un izveidoja tik fantastiskus darbus, Svētās ģimenes katedrāle, Casa Mila un Casa Batllo, pasakainais Güell parks. Gotiskais kvartāls atklās gan pilsētas seno, gan viduslaiku ēku noslēpumus, bet Eixample rajonā parādīsies vēl viena Barselona – pasūtīta un pareiza.

Brīvais laiks.  Nakšņošana.

3. diena. Barselona.
Brokastis. Brīvais laiks Barselonā.
Nakšņošana.

4. diena. Lloreta De Mar.

Brokastis. Transfērs uz Kosta Bravu. Pēc notikumiem bagātas programmas jūs varat atpūsties no iespaidiem un vienkārši dzīvot mierīgu bezrūpīga tūrista dzīvi, ierodoties mājīgajā pilsētā Lloret de Mar (Kosta Brava). Viesus gaida veselas mazu veikalu, restorānu, diskotēku pieaugušajiem ielas, ūdens atrakcijas un pats galvenais – skaista promenāde un jūra! Noteikti apmeklējiet Sv. Klotildes dārzus ar skaistu dārzu, ēnainām alejām, krāšņiem labirintiem ar sniega baltām statujām. Pastaigas ekskursija pa Lloret de Mar.

Nakšņošana un vakariņas.

5. diena – 7.diena. Kosta Brava.

Brokastis. Atpūtieties ar puspansiju.
Nenogurstošākie var pasūtīt ekskursijas un doties uz Francijas robežu vai  uz ekstravagantā Salvadoras Dalī teātri-muzeju un skaisto un mājīgo Žironu.

Картинки по запросу коста брава

 

 

 

 

 

Tie, kas vēlas, var pasūtīt ekskursijas uz Perpignan un Collioure, Carcassonne, C. Dali un Girona muzeju, demonstrēšanas programmu. Vienas dienas  ekskursijas “Sveika, Kosta Brava!” Ar vizīti Santa Klotildes dārzos *, Fenals Bay un vīna degustāciju tradicionālajā bodega.
Nakšņošana un vakariņas.

8.diena Barselona – Rīga

Brokastis. Grupas transfērs uz lidostu.


Cenā ir iekļauts:

lidojums Rīga – Barcelona – Rīga
grupas transfēri
viesnīcas kateogrijās 3,4,5*
eksursijas ar ieejas biļetēm, atzīmētas ar *

Cenā nav iekļauts:

apdrošināšana, personīgie izdevumi


Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!