KUBA VARADERO UN HAVANA
(Cena no: 1425 € | 11 Dienas)

Kuba – “Karību jūras pērle” – īsta paradīze tūristiem, apburoša ar silto klimatu, pasakainajiem liedagiem un dzidro jūras ūdeni. Daudzas grotas saglabājušas salas pirmatnējo iedzīvotāju sadzīves pēdas, bet tālāko laiku vēsture bagātīgi atspoguļojas koloniālajā arhitektūrā, muzejos un mākslas galerijās. Mūzika – aizraujoša, temperamentīga, kaisme, tā uzkarsē asinis, aizskar dvēseles stīgas un savaldzina līdz sirds dziļumiem. Tūristi, kas ieradušies atpūsties Kubā, atklāj katrs savu Kubu – te ir tik daudz ko redzēt, vērtēt, baudīt! Atklāj katrs savu Kubu un atstāj savas pēdas tās savdabīgajā kultūrā un vēsturē.


Lidojumi – 10,11,14 naktis


*Visas cenas norādītas “sākot no”, par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu!

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem!

Varadero

Attēlu rezultāti vaicājumam “varadero”

Leģendārā Varadero pludmale stiepjas gar Ikakas pussalas ziemeļu krastu. Kūrortzonas sākumā atrodas agrāk celtās ēkas, kas vairumā gadījumu ir būvētas no koka, bet jau tuvāk kūrortzonas centram slejas modernas viesnīcas, kuras satriec ar savu greznību un ļoti attīstīto infrastruktūru. Tāpat kā jebkurš cits Kubas kūrorts arī Varadero piedāvā saviem viesiem milzīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Krāšņās viesnīcas un villas, smalkie restorāni, golfa spēles laukumi un ļoti plašā sporta infrastruktūra pieejami visā Ikakas pussalā, kas vairāk pazīstams kā Varadero kūrorts – viena no skaistākajām Kubas vietām.

Viesnīcu kompleksi atrodas visā 18 km garajā un 700 m platajā zemes strēlē, un iejūsmina ar milzīgajām pludmalēm, kuras izdaiļo tropu palmas, dzidrie ūdeņi un smalkās smiltis. Lai gan Varadero ir viens no populārākajiem valsts kūrortiem, tā pludmales nekad nav pārpildītas, un vieta atradīsies jebkuram atpūtniekam. Īsāk sakot – Varadero ir vieta, kurp noteikti jāaizbrauc un pēc tam noteikti vēlreiz jāatgriežas!

 


STARFISH VARADERO 3* no EUR 1689,00

Starfish Varadero (Havana, Kuba)

Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 11 km (Varadero). Attālums līdz lidostai ir apmēram 169 km (Havana)

 

 

 

 GRAND MEMORIES VARADERO 4 * no EUR 1618,00

Ēdināšana: Al

atrodas 45 km no Varadero lidostas, 164 km no Havanas, 14 km no Varadero centra, 1. līnijā.


 

 

 


IBEROSTAR BELLA VISTA 5 * no EUR 1748,00


Ēdināšana: Al

atrodas 161 km no Havanas starptautiskās lidostas, 11 km no Varadero kūrortpilsētas centra, Atlantijas okeāna krastā pie pludmales.

 

 

 

 MELIA PENINSULA VARADERO 5* no EUR 1906,00

MELIA PENINSULA VARADERO 5* (Варадеро) - отзывы и фото - Tripadvisor

Ēdināšana: Al
atrodas 45 km no Varadero lidostas, 15 km no Varadero centra, 146 km no Havanas, pirmajā līnijā no pludmales.

 

 

 

 IBEROSTAR LAGUNA AZUL 5* no EUR 2109,00

Attēlu rezultāti vaicājumam “iberostar laguna azul”

Ēdināšana: Al
Attālums līdz lidostai ir apmēram 40 km (Varadero).17 km no Varadero pilsētas centra, 180 km no Havanas, pirmajā līnijā no pludmales.

 

 

 


MELIA LAS ANTILLAS 4+ * no EUR 2239,00

Attēlu rezultāti vaicājumam “MELIA LAS ANTILLAS”

Ēdināšana: Al
Attālums līdz lidostai ir apmēram 40 km (Varadero).10 minūtēs no Varadero pilsētas centra, pirmajā līnijā no pludmales.

 

 MEMORIES VARADERO BEACH RESORT 4* no EUR 1819,00

Attēlu rezultāti vaicājumam “PARADISUS VARADERO RESORT & SPA”

Ēdināšana: Al

Jūras krastā. Pie smilšu pludmale. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 14 km (Varadero). Attālums līdz lidostai ir apmēram 169 km (Havana)

 

  

Havana

Attēlu rezultāti vaicājumam “havana”

Havana ir Kubas galvaspilsēta un, neapšaubāmi, nozīmīgākais tūrisma centrs Lielajās Antiļu salās. Havana ir pilsēta, kura ir vēstures elpas viscaur caurausta. Krāšņākajā pilsētas daļā – Vecajā Havanā – atrodas aptuveni 900 koloniālā laikmeta vēsturiskās ēkas: pilis, baznīcas, viesnīcas, bulvāri, laukumi, grezni nami. Visslavenākie ir tie, kas figurē ceļvežos, un varas iestādes tos uztur pienācīgā kārtībā.

Viesnīcu Kubā ir daudz. Ir, piemēram, ekonomiskā segmenta viesnīcas ar vietējo menedžmentu. To kvalitatīvais līmenis tomēr nesasniedz Eiropas līmeni, taču tās būs piemērotas tiem, kas vēlas aplūkot valsti, neizdodot pārlieku daudz naudas. Eiropā populāro viesnīcu grupu 4* un 5* viesnīcas ir labas ar augstu servisu. Pārsvarā šīs viesnīcas piedāvā All Inclusive koncepciju.

 

Lidojumi: 10,11 naktis 


DEAUVILLE 3 * no EUR 1381,00

Ēdināšana: BB, HB
Atrodas 15 km no Havanas starptautiskās lidostas, Havanas centrā, 18 km no Santa Maria pludmales.

 

 H10 HABANA PANORAMA 4* no EUR 1772,00

Ēdināšana: BB, HB, FB
Atrodas 16 km no Hosē Marti starptautiskās Havanas lidostas, 10 minūšu attālumā no Havanas koloniālā laikmeta centra un 5 minūšu pastaigas attālumā no pludmales, praktiski 1. līnijā, taču vienlaikus pilsētas komerciālā un vēstniecību rajona vidū, tuvu greznajam 5. avēnijas kvartālam.

 

 ATLANTICO 4* no EUR 1601,00

Похожее изображение

Ēdināšana: AI
Atrodas 40 minūšu braucienā no Havanas Hosē Marti starptautiskās lidostas, 1. līnijā.

 

 

 Ceļojuma cenā iekļauts:

  • lidojums turp un atpakaļ + bagāža;
  • transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
  • dzīvošana viesnīcā, ar izvēlēto ēdināšanas tipu.

 

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!