PRIVĀTĀS LIDMAŠĪNAS (private jet)

PRIVĀTĀS LIDMAŠĪNAS (Private jet)

Privātie čārterlidojumi:

Frakts privātā gītā par labāko cenu
Mēs esam piekļuve 4800 ar lieko džetu, kas ļauj uzņemt risinājums jebkuram ceļojumam uz jebkuru pasaules punktu. Privātā aviācija atbilst visām jūsu vajadzībām, vai tas ir biznesa vai izklaides brauciens. Konsultantu komanda privātā avio SofiTure ir arī ekspertu pieredze darbā privātā bortiem, lai kravu pārvadājumu, steidzamo medicīnisko un lidojumu, kā arī lidojumu ar helikopteru. Pateicoties nomas privātās lidmašīnas, jūs ietaupāt laiku uz lidojumiem Eiropā, Āzijā un ASV.

Cenas ir atkarīga no lidojuma maršruta, lidmašīnas tipa, pasažieru skaita un citiem faktoriem.

Populārāko privāto lidojumu cenas (par virzienu):

Rīga-Stokholma 4-8 sēdvietas no € 6 500
Rīga-Maskava 4-8 sēdvietas no € 10 000
Rīga-Londona 4-8 sēdvietas no € 15 000
Rīga-Atēnas 6-8 sēdvietas no € 20 000
Rīga-Barselona 6-8 sēdvietas no € 20 000

Rīga-Minhēna 4-8 sēdvietas no € 11 000


Uzņēmuma harts
Biznesa aviācija — noderīgs instruments,  korporatīvajiem klientiem, kuriem ir nepieciešams gaisa taksometri. SofiTure ir plaša pieredze organizējot biznesa lidojumu privātajām lidmašīnām. Jebkurā laikā un bez brīvdienām mūsu komanda ir gatava atrast jums jebkuru kuģi, lai uzņēmuma pārvadājumu — no turboreaktīvo lidmašīnas līdz pasažieru laineriem. Piemēram, lidojums no Londonas uz Ženēvu ar lidmašīnu Cessna Citation Mustang 2 pasažieri turp un atpakaļ, vienu dienu.


Noma privātas lidmašīnas atpūtai
Noma privāto lidmašīnu un doties brīvdienās uz Eiropu vai atvaļinājumā — vasarā pie jūras, bet ziemā — kalnos. Privātā aviācija — tas ir ērtākais un ātrākais veids, kā ceļot kopā ar ģimeni un draugiem. Piemēram, privātā lidmašīna, — ātrākais veids, kā nokļūt ziemā no Londonas Chambery ar slēpošanas ekipējumu, gandrīz pie pašām jūsu durvīm mājiņa Межеве vai Courchevel. Vasarā lidojums sešiem pasažieriem Embraer Legacy 650


Grupas harts
Frakts privātās lidmašīnas — ir ļoti izdevīgs veids pārvadājumi, cilvēku grupu. Uzņēmums LunaJets labi zina vajadzības mūzikas grupu laikā turnejā, sporta komandas, valdības un starptautiskās organizācijas. Mūsu konsultantu komanda jomā privātās aviācijas gatava nākt palīgā visu diennakti, lai izvēlētos privāto lidmašīnu vai pasažieru lidmašīna vietējās gaisa līnijas ar jums nepieciešamo konfigurāciju, kajītēm ekonomiskajā un biznesa klasē, ļauj pārvadāt grupām līdz 20 personām un vairāk. Grupas hartu — tā ir lieliska iespēja samazināt izmaksas par ceļojumu vienam cilvēkam, kā arī, lai nodrošinātu patīkamu braucienu c vienkāršotu loģistikas bagāžas un pasažieru visā pasaulē.


Kravu harts
Līderis šajā jomā, čartera pārvadājumu uzņēmums SofiTure garantē uzmanīgu un saudzīgo avio piegādi jūsu kravu. Lai kas tas būtu vērtīgs mākslas darbs, slepenā dokumentācija vai ļoti lielu un smagu priekšmetu, mūsu speciālisti piemeklēs jums vispiemērotāko variantu pārvadājumi.


Steidzami lidojumi.
Privātā aviācija — labākais veids, kā ātri nokļūt jebkurā pasaules vietā, ja svarīga ir katra minūte. Visu diennakti un bez brīvdienām konsultantu komanda privātā avio SofiTure ir gatava atrast jums tuvākajā lidostā nepieciešamo kuģi un sagatavot visu, pusotras stundas laikā jūs lidoja mērķim. Ja jūsu lidojums ir atcelts vai jums pēdējā brīdī ziņoja par steidzamu tikšanos citā pilsētā, kur nelido regulārie lidojumi, noma privātā lidmašīna, un jūs varēsiet divas stundas, lai lidot no Hamburgas uz La-Rochelle, bez pārsēšanās. Lidojums turp-atpakaļ, vienu dienu par maz tipa lidmašīnu Cessna Citation CJ4.


Helikopteru lidojumi.
Bieži vien noma, helikoptera — ērtākais veids, kā nokļūt beigu punktu, pārvietoties starp lidostām, pilsētām vai kalnu slēpošanas kūrortiem. SofiTure palīdzēs nolīgt helikopters, lai privātā lidojuma — ziemas sezonā pie pamatnes no izvēlētā kalnu vai uz durvīm vasarnīcas, bet vasarā — tuvāk vietai pietauvošanās jūsu jahtu.


Ārkārtas čartera lidojumi.
Uzņēmums SofiTure sniedz pakalpojumus ātro medicīnisko evakuāciju (медэвак) un gaisa neatliekamās medicīniskās palīdzības visā pasaulē. Mūsu komanda ir gatava doties palīgā un veikt ārkārtas lidojums visu diennakti: mēs veicam transportēšanu slimnieku no gultas uz gultu, sniedzam pakalpojumus atgriešanos dzimtenē, kā arī veicam privātie lidojumi ātri piegādāt ļoti svarīgu kravu. Privātās lidmašīnas, ko izmanto, lai sanitāro lidojumus, kas ir speciāli aprīkoti ar pacientiem, kuriem nepieciešama steidzama medicīniskā palīdzība, bet ekipāža, kas ietilpst brigāde ārstiem un feldšeriem.

 

Lai saņemtu cenas piedāvājumu

zvaniet +371-26555570 vai sūtiet e-pastu uz alina@sofiture.lv
norādot: maršrutu, lidojuma datumu un pasažieru skaitu.