ОСТРОВ РАЙ — ФИЛИППИНЫ
(Цена от: 2990 € | 16 дней)

LUSONA  – SEBU – BOHOLA – PALAVANA

01.03.2021. – 16.03.2021.

 

1.diena, 01.03. (pirmdiena) Rīga – StambulaAttēlu rezultāti vaicājumam “manila philippines”
Tikšanās Rīgas lidostā . Lidojums Rīga  – Stambula

2.diena, 02.03. (otrdiena) Stambula – Manila
Lidojums Stambula  – Manila.
Vakariņas un nakts viesnīcā Manilā.

3.diena, 03.03. (trešdiena) Alternatīvu meklētājiem
Brokastis. Piedāvājam doties pie viena no slavenakajiem filipīniešu dziedniekiem (t.s. hīlera) Laurence Cacteng, lai iepazītos ar šo mistisko “prāta” ķirurgiju, kur operācija notiek tik ar dziednieka energiju un kailām rokām (dziednieki ir svētīti ar spēju “izkausēt” un noņemt dažādas slimības). Interesentiem dienā iesaka vismaz 2 seansus.
Tiem, kuriem šī pieredze neinteresē, piedāvāsim ekskursiju programmu.Attēlu rezultāti vaicājumam “luzon philippines”
Nakts viesnīcā.

4.diena, 04.03. (ceturtdiena) Alternatīvu meklētājiem
Brokastis. Interesentiem – otrās dienas vizīte pie filipīniešu dziednieka.
Pārējiem, ekskursiju programma Lusonas salā.
Lusona ir 15.lielākā sala pasaulē, Filipīnu politiskais un ekonomiskais centrs, visblīvāk apdzīvota, bet joprojām piesaista ceļotājus ar dabas bagātību un filipīniešu dzīvesveidu. Spāņu kolonialās pilsētiņas mijas ar rīsu laukiem, dūmojošie vulkāni ar skaistām pludmalēm, savvaļas veģetācija un dzīvnieki izbrīna dabas mīļotājus.
Nakts viesnīcā.

5.diena, 05.03. (piektdiena) Manila – Sebu
Brokastis. Pārbrauciens uz Manilas lidostu. Lidojums uz Sebu salu(1,5 h) un pilsētu ar tādu pašu nosaukumu – Filipīnu otro lielāko un vecāko pilsētu. Sebu – izstieptas formas sala, 225 km garumā no ziemeļiem uz dienvidiem, kurā apkārtnē ir 167 mazākas salas.Attēlu rezultāti vaicājumam “taoist temple cebu city philippines”
Sebu salai raksturīgi augu krāšņie džungļi, iespaidīgas kaļķakmens klintis, garas baltas smilšu pludmales un kristālskaids zils ūdens. Daudzi tūristi atbrauc uz salu niršanai. Šī izklaide ir viena no populārākajiem Sebu un Malapascua salās.
Ekskursija pa Sebu pilsētu, kura palīdzēs jums izsekot Filipīnu vēsturi no Spānijas Forta San Pedro līdz Magelāna krustam un Sv. Ninas bazilikai. Turpinot ceļu pa vienu no vecākajām ielām līdz Beverly Hills, kur ieraudzīsiet pilsētas apbrīnojamu panorāmas skatu. Taoistu templī Jūs iegūsiet savu personīgu pareģojumu par nākotni.
Nakšnošana Sebu salas viesnīcā.

6.diena, 06.03. (sestdiena) Sebu
Brokastis. Šodien piedāvajam doties pilnas dienas ekskursija uz Kavasan ūdenskritumu  – skaists kaskādes ūdenskritums 120 km uz dienvidrietumiem no Sebu pilsētas, pašā lietus meža centrā, kura skaistumu jūs varat izbaudīt, kāpjot pa vienkāršu taku no viena ūdenskrituma uz otru. Pa ceļam jūs redzēsiet mazus ciematiņus, kur dzīve rit citā tempā. Apmeklēsim Karkar pilsētu, kas ir viena no pirmajām spāņu apmetnēm. Pilsēta joprojām saglabāja spāņu garu ar spāņu arhitektūras namiem un spāņu virtuvi. Attēlu rezultāti vaicājumam “kawasan falls”Tieši Karkara ir slavens ar augstvērtīgajiem un lētajiem apaviem, kā arī vietējo “Chicheron” – noteikti iegādājieties un izmēģiniet šo filipīniešu delikatesi!. Gleznains ceļš caur kalniem, blīvs tropu mežs jūs apburs, un laiku pa laikam horizontā redzēsit pasakainus jūras skatus. Brauciet garām “vācu” pilsētai Moalboal, kas patiesi tiek uzskatīta par ūdenslīdēju meku un ir slavena ar viesnīcām un niršanas vietām. Pēc tam jūs dosieties garām viesnīcai Badyan, kas daudzus gadus ir bijusi starp piecām labākajām viesnīcām pasaulē. Un jūs jau esiet pie ūdenskritumiem! Īsa 20 minūšu pastaiga pa lietusmežu ļauj ne tikai izbaudīt palmu troksni, eksotisku putnu dziedāšanu, mūžzaļus augus un upes čalošanu, bet arī sasildīties. Uz bambusa plosta dosimies līdz  ūdenskritumam. Izveicīgi filipīnieši tik prasmīgi pārvalda plostu, ka varat peldēties aiz ūdenskrituma, un drosmīgākie saņemt “hidromasāžu” zem Kavasan krītošajām strūklām. Pēc pusdienām, pēc nelielas peldes un sauļošanās, ceļš uz ūdenskrituma avotu. Iesakām ņemt līdzi sporta apavus. Ceļoties augstāk un augstāk, jūs varat novērot vairākus kaskādes ūdenskritumus kā arī lietus mežu neskarto dabu. Atgriežoties Sebu, pa ceļam ir iespēja izbaudīt arī saulrietu. Nakšņošana Sebu salas viesnīcā.

7.diena, 07.03. (svētdiena) Sebu
Diena pludmalē vai papildu ekskursijās.
Iesakām doties peldēt ar vaļhaizivīm, patreiz lielakajām zivīm uz pasaules. Filipīnas ir viena no nedaudzajām vietām uz Attēlu rezultāti vaicājumam “whale shark oslob”zemes, kur savvaļā var ne tikai novērot vaļu haizivis, bet pat peldēties kopā ar šiem jūras milžiem! Visspilgtākie iespaidi un neaizmirstamas sajūtas ir garantētas! Vaļhaizivis ir neticami skaistas un graciozas zivis, to garums sasniedz 20 metrus, svars – 15 tonnas. Par laimi, viņi ir mierīgi un draudzīgi, kā arī pilnīgi  droši cilvēkiem, viņi ēd tikai planktonu un mazas zivis. Agrā rītausmā no viesnīcas dosimies  uz zvejnieku ciematu Oslob, kura tuvumā var vērot šos lieliskos milžus. Sertificētie darbinieki nodrošinās visus nepieciešamos drošības pasākumus.  Pēc snorkelēšanas ar haizivīm – pikniks pludmalē ar svaigām jūras veltēm. Pēc pusdienām mūsu piedzīvojumi turpinās kalnos, kur mēs apmeklēsim augstāko kaskādes ūdenskritumu Sebu salā -Tumalog. Neskarta daba, gadsimtiem veci koki un daudz varavikšņu, kas veidojas no tūkstošiem sīku ūdenskrituma šļakatu. Izpeldējušies kristāldzidrajā kalnu ūdenī, mēs dosimies atpakaļ uz Sebu.
Nakts viesnīcā.

8.diena, 08.03. (pirmdiena) Bohola – šokolādes kalni un džungļi
Brokastis. Pārcelšanās ar prami uz Boholas salu (2h). Sala  ir viena no visiespaidīgakajām Filipīnās, kā arī viens no nozīmīgākajiem tūrisma centriem. Galvenais iemesls šīs Attēlu rezultāti vaicājumam “bohol philippines”salas popularitātei ir Šokolādes kalni – pārklāti ar zaļu zāli, kura sausās sezonas laikā maina savu krāsu uz brūnu – līdz ar to radies šis nosaukums. Daži kalni atgādina franču trifeles roku darbus ar gaiši brūnu toni, citi – joprojām spilgti zaļumo nākošajam sausuma periodam- tas viss rada dramatisku panorāmu salā. Kopējais kalnu skaits salā ir 1268.  Šeit var ieraudzīt tarsierus – dzīvniekus plaukstas izmērā – mazākos primātus  pasaulē (10-15 cm), kura acis ir lielākas nekā viņa smadzenes vai vēders.
Brauciens ar kuģīti pa Loay/Loboc upēm, kura  laikā varēsiet izbaudīt piknika pusdienas, un vietējie mūziķi  priecēs jūs ar jautram dziesmām. Toties krastā sagaidīs tradicionāli apģērbti draudzīgie filipīnieši, kas ar tautas dejām un sisrsnīgiem smaidiem  sildīs jūsu sirdis.
Nakts tradicionalā viesu mājā Boholas salā.

 9.diena, 09.03. (otrdiena) Bohola
Brokastis. Šodien aicinam vērot un pielikt roku mūsu saimnieku ikdienas darbos un tradīcijās, kopīgi gatavot pusdienas, vērot ciemata rosību, kā dzīvojot kopienā tiek sadalīti pienākumi, kas dzīvi šeit padara pašpietiekamu.
Ar prāmi atgriešanās Sebu. Brīvs vakars. Nakts viesnīcā.

 10.diena, 10.03. (trešdiena) Sebu – PalavanaAttēlu rezultāti vaicājumam “tarsiers bohol”
Brokastis. Lidojums Sebu – Palavana (1h10min).
Palavanas sala liks iemīlēties tiem, kas mīl savvaļas dabu, džungļus, ūdenskritumus, skaistas tropu pludmales vai mazas neapdzīvotas saliņas, kas šeit ir patiešām daudz.
Puerto Princesa – salas lielākā pilsēta –  ir slavena ar savu tīrību un apkārtējās vides aizsardzību. Apmeklēsiet krokodilu fermu, kur redzēsiet dažādas šīs sugas. Pilsētas tirgū būs iespēja iegādāties vietējos suvenīrus un apskatīt salas katedrāli.
Nakts viesnīcā Puerto Princesa.

11.diena, 11.03. (ceturtdiena) Palavana
Brokastis. Ekskursija ar laivām pa pazemes upi, vērojot spīdīgos iežus un stalaktītus. Šī pazemes upe ir viena no garākajiem pasaulē – 8.2 km. Iespaidi un vēlamā eksotika  garantēta! Izpeldot no alas, būs iespēja vērot pludmales, ko apdzīvo pērtiķi.
Nakts viesnīca Puerto Princesa.Attēlu rezultāti vaicājumam “el nido”

 12.diena, 12.03. (piektdiena) Palavana
Pārbrauciens uz El Nido. Šis eko kūrorts izvietojies Palavanas ziemeļdaļā un ir sākumpunkts braucieniem uz Bakita arhipelagu.
Atpūtas laikā būs iespēja doties uz vientuļam saliņām.  Šo braucienu laikā ne tikai lieliski pavadīsiet laiku smaragdkrāsas lagūnās ar  pasakaini skaistiem skatiem uz daudzveidigajām klinšu formām, bet vietējie turpat pludmalē pagatavos tikko ķertas jūras veltes.

13.diena, 13.03. (sestdiena) – 14. diena, 14.03. (svētdiena) Palavana
Brokastis. Atpūta El Nido pludmalē vai papildu ekskursijās. Izbaudiet filipīniešu masāžas, peldiet uz Apslēpto lagūnu, piestājiet Simizu salā ar apbrīnas vērtajām klintīm,  vairāk kā 30 niršanas vietas tuvakaja apkaimē, dodieties pārgājienā uz Nagkalit-Kalit ūdenskritumiem, kuros iespējams peldēties, nobaudiet dažādu tautu virtuvi. Viss jāpaspēj!
Nakts viesnīcā.

15.diena, 15.03. (pirmdiena) Palavana – ManilaAttēlu rezultāti vaicājumam “palawan sea food”
Brokastis. Vēl tikai pelde un pēdējais pludmales foto. Transfērs uz lidostu. Lidojums Palavana – Manila (1h20min).
Lidojums Manila – Stambula  +1diena

 16.diena, 16.03. (otrdiena) Stambula – Rīga
Ielidošana Stambulā . Iespēja doties lieliskā Stambulas apskates ekskursijā, ko sagādājis Turkish Airlines.
Lidojums Stambula – Rīga.

 

 Cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Manila – Rīga (Turkish Airlines), reģistrētā bagāža 30 kg;
 • lidojums Manila – Sebu;
 • lidojums Sebu-Palavana;
 • lidojums Palavana – Manila;
 • prāmis Sebu – Bohola – Sebu;Attēlu rezultāti vaicājumam “palawan sea food”
 • nakšņošana Filipīnās 3-4* viesnīcās ar brokastīm, 2-vietīgos numuros;
 • transporta pakalpojumi un ekskursijas pēc maršruta;
 • vietējo gidu pakalpojumi krievu/angļu val.;
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Papildu

 • ceļojuma apdrošināšana;
 • piemaksa par vienvietīgu numuru;
 • Laurence Cacteng ārstnieciskais seanss – 70 EUR (ieteicams 2x dienā);
 • eksursijas Luzonas salā (tiem, kuri nedodas pie dziednieka);
 • dienas tūre un pelde ar vaļhaizivīm ~ no 90 USD;Saistīts attēls
 • ekskurijas pēc izveles El Nido;
 • izbraukšanas nodoklis ~ 17 USD;
 • dzeramnauda gidiem, šoferiem.

 

Pieteikšanās ceļojumam un norēķinu kārtība:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases dati un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 800 EUR avansa iemaksas;
 • 50 % avansa maksa 60 dienas pirms ceļojuma;
 • pilna samaksa jāveic 40 dienas pirms ceļojuma;
 • ja minētās iemaksas nav izdarītas laikus, ceļojuma aģentūrai ir tiesības rezervāciju anulēt.

 

Minimālais skaits grupā ir 12 personas. Ja 30 dienas pirms ceļojuma tūristu skaits grupā ir mazāks par minimālo, ceļojums tiek organizēts mainot cenu.

Celojuma operators “Sofi Tūre”.