SIA “SOFI TŪRE” Sīkdatņu izmantošanas politika

SIA “SOFI TŪRE” (vienotais reģ. nr. 40003683955, juridiskā adrese Rīga, A.Deglava iela 108, k-4 – 25, LV-1082, biroja adrese Rīga, Tērbatas iela 73, LV-1010, TATO numurs 2010-292, e-pasta adrese: info@sofiture.lv; tālrunis 67377577) (turpmāk – Tūroperators) savā mājas lapā www.sofiture.lv (turpmāk – Mājas lapa) izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot Mājas lapas drošību, tehnisko funkcionalitāti, kā arī lai pielāgot Mājas lapas uzstādījumus atbilstoši apmeklētāju pieprasījumiem, kas ļauj piedāvāt labāku lapas pārlūkošanas servisu.

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus jūsu dators vai cita jūsu izmantojama ierīce, Mājas lapas apmeklēšanas laikā automātiski nosuta Tūroperatoram un kas satur noteiktu tehnisko un citu informāciju (piemēram, IP adresi, pārlūkprogrammas veidu un apmeklējuma avotu, cik daudz laika jūs pavadāt noteiktā lapā vai sadaļā). Tūroperators neizmanto ar sīkdatnēm saistīto informāciju Mājas lapas apmeklētāju personiskai identificēšanai.

Mājas lapā izmantojamās sīkdatnes var sadalīt sekojošās kategorijās:

  • obligātās sīkdatnes, kas nepieciešamas, lai Mājas lapas apmeklētāji varētu to brīvi apmeklēt un pārlūkot, tajā skaitā iegūt informāciju un pieteikties Tūroperatora pakalpojumiem un iegadāties tos (ja šī iespēja ir tehniski nodrošināta). Šīs sīkdatnes identificē ierīci ar kuras palīdzību tiek apmeklēta Mājas lapa, bet tie nevāc un neapkopo informāciju un tiem nav pieejama Mājas lapas apmeklētāja identificējošā informācija. Obligātās sīkdatnes nodrošina Mājas lapas pilnvērtīgu darbību un funkcionalitāti un tiek glabāti Mājas lapas apmeklētāja ierīcē līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma;
  • analītiskās sīkdatnes, kas apkopo informāciju par Mājas lapas apmeklētāju darbībām Mājas lapā, piemēram informāciju par apmeklētām sadaļām un tās saturu, apmeklējuma ilgumu. Iegūta informācija tiek lietota analīzes nolūkos – lai noskaidrotu Mājas lapas apmeklētāju intereses, kā arī uzlabot Mājas lapas funkcionalitāti, padarot to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai Mājas lapas apmeklētāja ierīci, bet tiem nav pieejama Mājas lapas apmeklētāja identificējoša informācija. Lai apkopotu analītiskās sīkdatnes Tūroperators izmanto Google Analytics pakalpojumus. Apkopotā informācija tiek nosūtīta un uzglabāta Google Inc. serveros, kas atrodas daudzās valstīs visā pasaulē. Informācija var tikt apstrādāta serverī, kas neatrodas Latvijā vai Eiropas Savienībā. Vairāk informācijas par Google Analytics sīkdatnēm www.google.com. Lūdzam ņemt vērā, ka Tūroperators izmanto arī Google AdWords remarketinga pakalpojumus, kas ļauj rādīt Mājas lapas apmeklētājiem Tūroperatora reklāmu citos interneta resursos, pamatojoties uz apmeklētāju pēdējām aktivitātēm Mājas lapā.
  • funkcionālās sīkdatnes, ar kuru palīdzību Mājas lapa atceras apmeklētāju izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai varētu ērtāk lietot Mājas lapu. Šīs sīkdatnes saglabājas apmeklētāja ierīce pastāvīgi vai uz laiku.

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas. Sīkdatņu informācijā var tikt nodota apstrādei ārpus Eiropas Savienības un EEZ.

JŪS VARAT ATSLĒGT SĪKDATNES

Mājas lapas apmeklētājs var sīkdatnes attiecīgi konfigurēt vai atslēgt un izdzēst. Tomēr jāņem vērā, ka ja jūs atteiksieties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas tas var ietekmēt Mājas lapas  un citu interneta resursu pilnvērtīgās lietošana iespējas. Visas sīkdatnes var būt izdzēstas no ierīces un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana ierīcē. Papildu informāciju par sīkdatņu pārvaldīšanas vai dzēšanas iespējam, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Mājas lapā tiek izmantotas arī citas sīkdatnes no Tūroperatora pakalpojumu sniedzējiem un reklāmdevējiem, kā arī sociālo mediju pogas (Facebook, Twitter, Google+, Instagram) un to sīkdatnes, kas tiek izmantotas atbilstoši minēto personu sīkdatņu politikai un kuri var būt piemēroti arī Mājas lapas apmeklētāja ierīcei. Tūroperators nenes atbildību par šādu trešo personu sīkdatnēm un to izmantošanu tostarp iespējamo sasaisti ar jūsu profilu.

LŪDZAM ŅEMT VĒRĀ, ka jebkurā laikā, kad jūs ieejat Mājas lapā, jūs apliecināt, ka saprotat un piekrītat šīs politikas noteikumiem.