SPĀNIJA – BRAUCIENS UZ PORT AVENTURA
(Cena no: 600 € | 4 Dienas)

Otrais lielākais atrakciju parks Eiropā pēc Disnejlendas Parīzē – lieliska vasaras atpūta visai ģimenei.
Piedzīvojumu un izklaižu parks “Port Aventura”. Tas atrodas 100 km attālumā no Barselonas un divu kilometru attālumā no nelielās kūrortpilsētiņas Salū. Parka platība – tā ir milzīga megapole ar piecām tematiskajām zonām, kas veltītas dažādām pasaules daļām: Vidusjūras piekrastei, Polinēzijai – ar palmām papagaiļiem un daudzām ūdens atrakcijām, Meksikai – ar piramīdām un maģijas teātri, Mežonīgajiem Rietumiem – ar kovbojiem, Lielo kanjonu un kankānu, Ķīnu – ar Lielo Ķīnas mūri, utt.
Ir atvērts arī 3D kinoteātris un darbojas muzikālais šovs „Vidusjūras naktis”


Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu vai pieprasīt tūres cenu info@sofiture.lv!


*Visas cenas norādītas “sākot no”, par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem, tūroperatoru un viesnīcu akcijām, kā arī pārdoto vietu skaita.


Atrakciju parks Port Aventura piedāvā viesnīcu izmitināšanu katrai gaumei. Parasti ekskursija tiek apvienota ar brīvdienām Barselonā vai Kosta Dorada.


Hotel Port Aventura Caribe 4*

No viesnīcas PortAventura® Hotel Caribe paveras skats uz pasaulē lielāko balto smilšu peldbaseinu. Naktsmītņu cenā ir iekļauta ieeja tematiskajā parkā PortAventura®, kas atrodas 5 minūšu pastaigas attālumā. Plašajiem numuriem ir gaisa kondicionētājs, balkons un kabeļtelevīzija.

 

Barselona, PORTAVENTURA HOTEL CARIBE 4☆ - CeļojumuBode.lv  PortAventura® Hotel Caribe - Includes PortAventura Park Tickets, Salou – Updated 2021 Prices  Piscina y bar - Picture of PortAventura Hotel Caribe, Salou - Tripadvisor


Hotel Gold River 4*

Šī mežonīgo rietumu tematikā veidotā viesnīca atrodas 1 stundas brauciena attālumā no Barselonas. Viesiem bez maksas tiek piedāvāta neierobežota piekļuve tematiskajam parkam PortAventura. Viesnīcai ir trīs upes stila peldbaseini, un viesiem tiek organizēta dienas un vakara izklaides programma.

 

Hotel Hotel Gold River PortAventura World, Salou - trivago.ie  PortAventura® Hotel Gold River - Includes PortAventura Park Tickets 4* ➜ Salou, Tarragonès, Spain (81 guest reviews). Book hotel PortAventura® Hotel Gold River - Includes PortAventura Park Tickets 4*  PortAventura and Hotel Colorado Creek 4* or Hotel Gold River 4* - Salou - Up to -70% | Voyage Privé


Hotel El Paso 4* 

Viesnīca El Paso Salou atrodas kūrortā PortAventura. Viesiem tiek nodrošināta neierobežota bezmaksas pieļuve tematiskajam parkam PortAventura. Viesnīca ir iekārtota kā tradicionāla meksikāņu muiža, kuras interjerā ir vērojami arī acteku kultūras elementi.

 

 

Barselona, PORTAVENTURA HOTEL EL PASO 4☆ - CeļojumuBode.lv Hotel PortAventura Hotel El Paso, Salou - trivago.ca

Cenā ietilpst:

  • nakšņošana Jūsu izvelētās viesnīcā
  • ieejas biļetes uz atrakcionu parku
  • transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
  • aviobiļetes: Rīga – Barselona – Rīga, bagāža 20 kg

Cenā neietilpst:

  • apdrošināšana

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!