TURCIJA 2023!
(Cena no: 650 € | 7 Dienas)

CENAS KATRU DIENU MAINĀS, LAI SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU TIEŠĪ TAGAD, LŪDZU AIZPILDIET ANKETU, VAI RAKSTIET UZ BOOK@SOFITURE.LV!


*Visas cenas norādītas “sākot no”, par 1 cilvēku divvietīgā (DBL) numurā, ja numurā dzīvo divi pieaugušie.

LR nepilsoņiem ir nepieciešams uztaisīt vīzu pirms ceļojuma, vīzas cena ir 30 eur.

UZMANĪBU! Ceļojuma cena var mainīties atkarībā no izvēlētajiem ceļojuma datumiem!


Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētiem datumiem, lūdzam sūtīt pieteikumu!


Meklēt ceļojumus uz Turciju NOVATOURS ONLINENATURELLA HOTEL & APART 3*

Ēdināšana: Al

Uzcelta 1992. gadā. Teritorija 6000 m2, pēdējā renovācija – 2016. gadā. Viesnīca – viena 4 stāvu Main Building ēka un viena 4 stāvu Apart ēka: 34 standard rooms (maks. 3 cilv., 25 m2); 26 apart rooms (guļamistaba un viesistaba ar durvīm, maks. 4 cilv., 35 m2).


Monte Carlo 4*

Monte Carlo (Antālija, Turcija)

Ēdināšana: Al
Līdz smilšu-oļu pludmalei ir apmēram 70 m. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 4 km (Alanija). Attālums līdz autobusa pieturai ir apmēram 50 m. Attālums līdz lidostai ir apmēram 48 km (Gazipaša), 130 km (Antālija). Viesnīcu no pludmales atdala iela.

Kahya 4*

Kahya (Antālija, Turcija)

Ēdināšana: Al
Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 50 m. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1 km (Alanija). Attālums līdz lidostai ir apmēram 130 km (Antālija), 45 km (Gazipaša). Viesnīcu no pludmales atdala iela.

Saphir 4*

Saphir (Antālija, Turcija)

Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 12 km (Alanija). Attālums līdz lidostai ir apmēram 110 km (Antālija), 55 km (Gazipaša).

Riviera Hotel & SPA 4*

Riviera Hotel & SPA (Antālija, Turcija)

Ēdināšana: Al
Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 70 m (Kleopatras pludmale). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 800 m (Alanija). Attālums līdz lidostai ir apmēram 130 km (Antālija), 45 km (Gazipaša).

Lonicera Premium 4*

Ēdināšana: Al
Viesnīcas “Lonicera Premium” viesi var izmantot viesnīcu “Lonicera World” un “Lonicera Resort & SPА” teritorijas un infrastruktūru. Atrašanās atrodas 98 km no Antaljas lidostas, 22 km no Alanjas pilsētas, Turkleras ciemā, jūras krastā.

Meryan 5*

Meryan (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 35 km (Alanija). Attālums līdz lidostai ir apmēram 90 km (Antālija), 80 km (Gazipaša).

Saphir Resort & Spa 5*

Saphir Resort & Spa (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 32 km (Alānija). Attālums līdz lidostai ir apmēram 90 km (Antālija), 80 km (Gazipaša).

Hotel Turan Prince 5*

Sentido Turan Prince (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 12 km (Side). Attālums līdz lidostai ir apmēram 55 km (Antālija), 115 km (Gazipaša).

Lonicera Resort & SPA 5*

Lonicera Resort & SPA (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: Al
Līdz smilšu pludmalei ir apmēram 150 m (“Lonicera World” teritorijā). Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 22 km (Alānija). Attālums līdz lidostai ir apmēram 105 km (Antālija), 75 km (Gazipaša).

Pegasos Club 4*

Ēdināšana: Al
Atrašanās vieta: viesnīca atrodas pirmajā līnijā no pludmales, Indžekumas ciematā, 2 km attālumā no Avsalāras ciemata, 28 km attālumā no Alānijas un 95 km attālumā no Antālijas lidostas. Atvērta 2002. gadā, pēdējā renovācija veikta 2020.gadā. Viesnīcai ir kopīga teritorija ar viesnīcām Pegasos Resort un Pegasos Royal.

Grand Park Hotel Kemer 5*

Ēdināšana: Al
Atrašanās – atrodas 40 km no Antaljas lidostas, 22 km no Kemeras pilsētas, Beldibi ciemā, pie jūras. Atrodas jūras krastā. Nеliela teritorija, noformējumā vienkārši numuri, labs servisa līmenis un daudzveidīga ēdināšana. Iesakām mierīgai ģimenes atpūtai.

 TUI MAGIC LIFE Jacaranda 5*

Вид на бассейн в Jacaranda Hotels Side или окрестностях
Ēdināšana: UAl
Atrašanās vieta: viesnīca atrodas 3 km no kūrorta ciemata Čolakli, 55 km no Antālijas centra un 65 km no Antālijas lidostas. Viesnīca tika atvērta 2014.g. un kopējā platība ir 130 000 kv.m.

Akka Alinda 5*

Akka Alinda (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 7 km (Kemera). Attālums līdz lidostai ir apmēram 65 km (Antālija), 230 km (Gazipaša).

Botanik Platinum 5*

Botanik Platinum (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: Al
Jūras krastā. Pie smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 31 km (Alanija). Attālums līdz lidostai ir apmēram 90 km (Antālija), 80 km (Gazipaša).

Delphin Deluxe 5*

Delphin Deluxe (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: UAl
Jūras krastā. Pie smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 32 km (Alanija). Attālums līdz lidostai ir apmēram 90 km (Antālija), 80 km (Gazipaša). Līdz kūrorta centram noteiktā laikā kursē transports (Side, Alanja).

Selectum Luxury Resort 5*

Selectum Luxury Resort (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: UAl
Jūras krastā. Pie smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 4 km (Beleka). Attālums līdz lidostai ir apmēram 27 km Antālija, 150 km (Gazipaša).

Barut Kemer 5*

Barut Kemer (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: UAl
Jūras krastā. Pie akmeņainas pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 550 m (Kemera). Attālums līdz lidostai ir apmēram 50 km (Antālija), 225 km (Gazipaša).

Rixos Sungate 5*

Rixos Sungate (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: UAl
Jūras krastā. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 15 km (Kemera). Attālums līdz lidostai ir apmēram 50 km (Antālija). Pie smilšu-oļu pludmales. Viena no labākajām “Rixos” grupas viesnīcām. Teicama ēdināšana, plaša dzērienu izvēle. Minēto faktoru ietekmē viesnīca iemantojusi popularitāti visu kategoriju tūristu vidū. Varam ieteikt arī konferenču rīkošanai.

Rixos Premium Tekirova 5*

Rixos Premium Tekirova (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: UAl
Jūras krastā. Pie smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 17 km (Kemera). Attālums līdz lidostai ir apmēram 73 km (Antālija), 245 km (Gazipaša).

Delphin Be Grand Resort 5*

Delphin Be Grand Resort (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: UAl
Jūras krastā. Pie smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 15 km (Antālija). Attālums līdz lidostai ir apmēram 10 km (Antālija), 180 km (Gazipaša).

Gural Premier Tekirova 5*

Barut Kemer (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: UAl
Jūras krastā. Pie smilšu-oļu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 17 km (Kemera). Attālums līdz lidostai ir apmēram 75 km (Antālija), 245 km (Gazipaša).

Regnum Carya Golf & SPA Resort 5*
Regnum Carya Golf & SPA Resort (Antālija, Turcija)
Ēdināšana: UAl
Jūras krastā. Pie smilšu pludmales. Attālums līdz kūrorta centram ir apmēram 1 km (Beleka). Attālums līdz lidostai ir apmēram 35 km (Antālija), 155 km (Gazipaša).

Сenā iekļauts:

  • lidojums Rīga – Antālija – Rīga;
  • rokas bagāža 8kg + nododamā bagāža 20kg;
  • grupas transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
  • izmitināšana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanu.

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!