VASARAS TŪRE UZ ISLANDI
(Cena no: 2470 € | 8 Dienas)

Vasaras ceļojumu uz Islandi

8 dienas vasaras islandes 2020 (8 dienas / 7 naktis)

Kārtas datums: 27/06, 11/07, 25/07, 08/08, 22/08

Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu uz konkrētu datumu, lūdzu, sūtiet pieprasījumus!

Ceļazīmes cena: 2.470 EUR/cilv

Cenā ir iekļauts:

 • transfēri no/uz lidostu
 • dubultu izmitināšanu standarta numurā 3* viesnīcā Reykjavik
 • dubultu izmitināšanu zemnieku viesnīcā Kirkjubæjarklaustur
 • transporta pakalpojumi
 • 6 ekskursijas ar krievu valodā runājošu gidu
 • ieeja uz Zilo lagūnu ar dvieli
 • ieeja muzejā Скогар
 • ieeja uz vulkāna Krāteri
 • vizināšanās ar desanta starp aisbergu Ledus lagūnā
 • brokastis
 • 2 vakariņas

 

Papildus apmaksājami:

 • pārlidojums (Rīga — Рекьявик — Rīga) no 370 EUR
 • vīza
 • medicīniskā apdrošināšana
 • vienvietīgu numuru viesnīcā (standarta numuriņā + 700 eur 

 

Ceļojuma apraksts:

 1. diena. Sagaidīšana lidostā, transfērs uz Autobusu un iekārtošanās viesnīcā
 2. diena. Reykjavik, Рейкьянес un Zilā lagūna

Jūs sāksiet savu ceļojumu uz Islandi, iepazīstoties ar Reikjavīku – Eiropas rietumu galvaspilsētu un pasaules ziemeļu galvaspilsētu. Mēs izpētīsim pilsētas centru; pilsētas osta; Gorbačova tikšanās māja ar Reiganu; brīvdabas skulptūru muzejs; Hallgrimskirkjas katedrāle; neparasta ēka milzīga zieda formā-Perlan, no novērošanas klājiem, no kuriem paveras lielisks skats uz visu apkārtni. Mēs arī staigāsim pa mazajām krāsainajām galvaspilsētas ielām.

Tad mēs dosimies uz Reikjavīkas pussalu, kas tiek uzskatīta par jaunāko (ģeoloģiski runājot) salas teritoriju, kur jūs atradīsiet sev apkārt fantastiskas lavas ainavas, kas blīvi ap Zilo lagūnu-pasaules slaveno ģeotermālo SPA, kur atpūsties un atpūsties, iegremdējot savu unikālo dziedinošo ūdeni, bagātu ar minerālsāļiem, zilaļģēm un silīciju.Возвращение в Рейкьявик.

 

 

 

3.Diena. Zelta Gredzens

Šodien jūs ceļosiet pa Islandes zelta gredzenu. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet slaveno Zelta ūdenskritumu-Gullfoss; “geizeru ieleja”, kur atrodas pasaules slavenais Geizera pavasaris,kura vārds ir kļuvis par starptautisku nosaukumu visiem planētas karstajiem avotiem. Jūs tiksies arī ar nelielu, bet ļoti jauku faxi ūdenskritumu, izmirušā vulkāna kerið krāteri un ar vietu, kas ir dārga katram Islandietim-Tinga (ingIngvellir) laukiem, kur kopš 930.gada notika vissvarīgākie vēsturiskie notikumi valsts dzīvē. Šī ieleja ir iekļauta UNESCO grāmatā kā unikāla vieta planētas ģeoloģiskajā aspektā, jo šeit jūs varat personīgi redzēt milzīgu vainu uz divu tektonisko plākšņu robežas – Ziemeļamerikas un Eirāzijas.

Atgriešana Reikjavika.

 

 

 

 1. diena. Pussalu Снайфелльснес pērle – Rietumu

Šajā dienā iepazīsim dabas skatus Rietumu krasta valstīm. Mēs brauksim pa gleznainajām ielejām beigām pussalas, uz simts kilometriem вдающегося uz Atlantijas okeānam, turp, kur paceļas pusotru kilometru bicepss vulkāna virsotne Snæfellsjökull, izmantojot krāteris, kura galvenie varoņi romāna Жуля Verna “Ceļojums uz Zemes centru” – Otto Лиденброк un Aksels, nokāpa pazemē. Pa ceļam mēs apstāsimies pie neparasta viļņi ietekmē bazalta un iespēja piebraukt pie avota, ar minerālo ūdeni, спрятанному no svešām acīm starp lavas lauki, atgādina Mēness virsmu. Nākamā pietura ciematā Búðir, kur mēs pastaigājamies gar krastu ar neparastu Islandes zelta smiltis, покрывающим смоляного krāsu lavu. Mēs arī apmeklēsim ciematu Arnarstapi ar tā pasaules slavenajiem ar putnu tirgiem un pārsteidzošs krasts Djúpalónssandur vulkāna pakājē, kur katram būs iespēja atrast savu laimīgo akmeni absolūti pareizu sfēriska forma.

Atgriešana Reikjavika.

 

 

 

 1. diena. Dienvidu piekraste – 1 diena

Šodien Jūs gaida visus dabas pērles dienvidiem, bez kurām ceļojums pa Islandi paliks joprojām nav pabeigts! Jūs apmeklēsiet ūdenskritumi (Seljalandsfoss) un (Skógafoss), kas rotā vāka daudziem žurnāliem, brīvdabas muzejs ciemā Skógar. Tālāk mums ir iespēja piebraukt pie krasta Dýrhólaey vai “krasts no velves”, uz vertikālām klintīm, kuras ligzdo dažādas sugas jūras putniem, tostarp strupceļa. Pēc tam mūsu ceļš ies uz gleznaino krastu Reynisfjara, покрытому melno vulkānisko smilšu. Šis krasts rotā neparastas formas klintis. Viens no tiem ir līdzīga milzu iestāde, kas ir izrotāta ar alas, bet ūdenī stāv trīs citas. Pēc leģendas – tas ir pārakmeņoto troļļi — Vīrietis, Sieviete un Kuģi. Nākamais pieturas punkts būs pilsētiņa Vík – vistālāk uz dienvidiem apdzīvota vieta salas, izvietojies pie vulkāns Katla. Pēc tam mēs turpināsim savu ceļu uz austrumiem, un, šķērsojot ledus tuksneša, un lavas lauki, nokļūt līdz mazā ciematiņa Kirkjubæjarklaustur, kur paliksim pa nakti.

Nakts un vakariņas pilsētiņā Kirkjubæjarklaustur.

 1. diena. Dienvidu piekraste – 2. diena

Pēc brokastīm mēs dosimies uz местечку Skaftafell, kur būs пешую pastaigāties uz ļoti oriģinālu ūdenskrituma Свартифосс (Svartifoss), падающему no klints, salocītu базальтовыми kolonnām. Tad apstāsimies pie ledāja Svínafellsjökull, kas nolaižas ielejā pakājē augstākā virsotne Islandes – Hvannadalshnjúkur (2110 m). Tālāk mūsu ceļš ies uz lagūnu pie malas milzīgā ledāja Breiðamerkurjökull. Šo lagūnu pamatoti uzskata par vienu no skaistākajām vietām Islandē. Šeit var apbrīnot aisbergu dažādos izmēros un krāsās, kā arī vērot roņiem, подплывающими pie paša krasta. Lagūnā Jūs sagaida aizraujošs kruīzs abinieki, pēc kura mēs iziesim uz okeāna krasts, bieži rotā gabalos ledus, kas paliek uz melnajām smiltīm bēguma laikā.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts un vakariņas pilsētiņā Kirkjubæjarklaustur.

 

 

7 diena.  Высокогорная ieleja Landmannalaugar

Tas ir aizraujošs ceļojums uz augstkalnu rajons Islandē, kur mūs gaida tikšanās ar ainavām, pārdabisks skaistums. Mēs nokļūsim uz pasaules vulkāniem, milzīgu krāteri, lavas lauki visvairāk neparastas formas, реолитовых kalniem un siltajiem avotiem. Mūsu galvenais mērķis – живописнейшая ieleja Landmannalaugar (Landmannalaugar), kur apkārt krāsains kalniem, viņi apmetās dīvains лавовое lodziņā un pārsteidzošs Zaļais kanjons. Mēs dosimies aizraujošā pastaigā pa šo aiza, kas izveidots pati daba, kā filmēšanas laukumu filmas ar fantastisku sižetiem.

Atgriezties Reikjavika.

 

 1. diena. Agrais transfērs uz lidostu un izlidošana no Islandes.

 Vēlam labu atpūtu un daudz patīkamu iespaidu!